Wyraź swoje myśli – koszulki z nadrukiem

I przyszło lato. Rok 2020. Robi się coraz cieplej, a nawet gorąco. Dni są dużo dłuższe. W takie dni nosimy o wiele mniej ubrań. Przede wszystkim są to krótkie spodnie, krótkie sukienki bądź spódnice i… Właśnie koszulki z krótkim rękawem. Lecz co takiego niezwykłego jest w koszulce z krótkim rękawem? Tzw. tshiry’em?

Po pierwsze nosimy koszulkę na wierzchu ponieważ wystarcza nam jako ubranie w upalne dni. Druga sprawa zwykła koszulka z krótkim rękawem bądź nawet tylko na tzw. ramiączka jest wykonana z jednolitego materiału. Czyli nosimy na sobie przestrzeń w jednolitym kolorze. Może być biała, czarna, czerwona, zielona, żółta, niebieska, różowa czy w każdym innym kolorze. Jednak jakikolwiek kolor by to nie był, przestrzeń ta jest jednolita. Trochę jak nowo odkryta ziemia. Nie ma na niej nic oprócz przestrzeni oraz barwy. Aż się prosi, żeby wprowadzić do niej dodatkowe składniki.

Doskonale sprawdzą się tutaj nadruki na tej przestrzeni, czyli na koszulce. Możemy nanieść na koszulce każdy, dowolny kształt. Jednocześnie w dowolnym kolorze. Może być to napis, jakaś grafika, jakieś wzory, rysunek, bądź połączenie ich wszystkich naraz. Nadruk możemy nanieść na przednią stronę koszulki. Możemy nanieść na tył koszulki. A także na rękawy. Prawy, lewy. Ogranicza nas tak naprawdę wyobraźnia i rozmiar koszulki.

A czemu o tym piszę? Ponieważ poprzez koszulkę z nadrukiem każdy z nas może wyrazić swoje myśli, uczucia, nieść przesłanie do innych osób. Poprzez nadruk na koszulce możemy przekazać komuś swoje myśli wręczając drugiej, bliskiej nam osobie prezent w postaci koszulki właśnie z nadrukiem dotyczącym czegoś co jest ważne dla tej osoby. A okazji na takie prezenty jest naprawdę bardzo wiele: urodziny, imieniny, rocznice, narodziny dziecka, dzień babci i dziadka, dzień mamy, dzień taty, dzień dziecka, wakacyjny wyjazd, walentynki, prezent pod choinkę i tak dalej… Przykładów można mnożyć wiele więcej. Możesz w komentarzu napisać z jakiej okazji dałaś/dałeś taki prezent komuś bliskiemu, lub z jakiej okazji dałabyś/dałbyś prezent w postaci koszulki z nadrukiem i jaki byłby to nadruk.

Jak widzisz koszulka z nadrukiem jest niby taką zwyczajną rzeczą. Wydawać by się mogło, że niekoniecznie wartą uwagi. A jednak jak wiele można przez nią powiedzieć. Sprawdzić, by ktoś się uśmiechnął, przekazać pozytywne myśli innym, dać do zrozumienia światu co jest dla nas ważne, lub z czym się identyfikujemy. Niby zwykła koszulka, a jak wiele emocji może wywołać.

Teraz jeszcze podpowiem Ci taką sprawę. Nadruk możesz wykonać nie tylko na koszulce z krótkim rękawem. Może być to bluza, spodnie, sukienka, spódnica, kurtka, czapka itp. Więc swoje myśli możesz przekazywać w zasadzie cały rok, a nie tylko latem. Taki nadruk możesz mieć również na torbie na zakupy, na swoim ulubionym plecaku, worku na kapcie do szkoły. Masz jeszcze pomysł, gdzie taki nadruk mógłby się znaleźć? Chętnie poznam Twoją opinię. Za komentarz pod artykułem z góry Ci dziękuję.

Zapraszam do przejrzenia koszulek z wzorami, które już mamy w ofercie na stronie naszego sklepu komfortowo-sklep.pl . Znajdziesz je w dziale Koszulki z nadrukiem. Czekam również na Twoje propozycje wzorów i pomysły komu taka koszulka sprawiłaby radość. Postaramy się każdy z projektów wykonać na koszulce z krótkim rękawem. A możliwości jest naprawdę wiele. Kliknij na stronę i wyślij zapytanie o koszulkę z nadrukiem. Twój pomysł z pewnością da się zrealizować. Zapraszam.

Mariusz Borkowski

22.06.2020 r.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *